INFOLINIA 9:00 - 17:00 tel. +48 703 202 023 (1,29PLN/min)

Linia regularna Zakopane - Białka Tatrzańska - Groń

 

Rozkład jazdy 

Kierunek Białka Tatrzańska / Groń
Zakopane Dworzec ul.Chramcówki 09:40 12:25 15:45
Zakopane Aleje 3-go Maja 09:42 12:27 15:47
Zakopane ul. Kasprowicza 09:45 12:30 15:50
Zakopane Spyrkówka I 09:46 12:31 15:51
Zakopane Ustup 09:49 12:34 15:54
Poronin Misiagi 09:52 12:37 15:57
Poronin Dom Kultury 09:54 12:39 15:59
Poronin Jesionkówka 09:56 12:41 16:01
Poronin Kośle 09:57 12:42 16:02
Poronin Kośne Hamry 09:59 12:44 16:04
Poronin Kośne Hamry 10:01 12:46 16:06
Bukowina Tatrzańska Klin 10:05 12:50 16:10
Bukowina Tatrzańska Poczta 10:06 12:51 16:11
Bukowina Tatrzańska Kościół 10:08 12:53 16:13
Bukowina Tatrzańska Dolna 10:12 12:57 16:17
Białka Tatrzańska Kaniówka 10:14 12:59 16:19
Białka Tatrzańska Korkoszówka 10:15 13:00 16:20
Białka Tatrzańska Środkowa 10:17 13:02 16:22
Białka Tatrzańska Szkoła 10:19 13:04 16:24
Białka Tatrzańska Brurkaty 10:20 13:05 16:25
Białka Tatrzańska Środkowa 329 10:22 13:07 16:27
Białka Tatrzańska Pod Grapą I 10:23 13:08 16:28 
Białka Tatrzańska Pod Grapą II 10:24  13:09  16:29 
Białka Tatrzańska Grapa 10:26 13:11  16:31 
Groń Skrzyżowanie 10:30  13:15 16:35 
Groń 10:31  13:16  16:36 
Groń Kobylarzówka 10:34  13:19  16:39 
Kierunek Zakopane
Groń Kobylarzówka 06:40  11:05 13:30 17:00
Groń 06:43 11:08  13:33  17:03
Groń Skrzyżowanie 06:44  11:09  13:34  17:04
Białka Tatrzańska Grapa 06:48  11:13  13:38 17:08
Białka Tatrzańska Pod Grapą II 06:50 11:15 13:40 17:10
Białka Tatrzańska Pod Grapą I 06:51 11:16 13:41 17:11
Białka Tatrzańska Środkowa 329 06:52 11:17 13:42 17:12
Białka Tatrzańska Brurkaty 06:54 11:19 13:42 17:14
Białka Tatrzańska Szkoła 06:56 11:21 13:42 17:16 
Białka Tatrzańska Środkowa 06:57 11:22 13:42  17:17 
Białka Tatrzańska Korkoszówka 06:59 11:24 13:42 17:19 
Białka Tatrzańska Kaniówka 07:01 11:26 13:42 17:21 
Bukowina Tatrzańska Dolna  07:02 11:27 13:42 17:22 
Bukowina Tatrzańska Kościół 07:04 11:29 13:42 17:24 
Bukowina Tatrzańska Poczta 07:08 11:33 13:42 17:28 
Bukowina Tatrzańska Klin 07:10 11:35 14:00 17:30 
Poronin Stasikówka 07:11 11:36 14:01 17:31 
Poronin Kośne Hamry 07:15 11:40 14:05 17:35 
Poronin Kośle 07:17 11:42 14:07 17:37 
Poronin Jesionkówka 07:18 11:43 14:08 17:38 
Poronin Dom Kultury 07:21 11:46 14:11 17:41
Poronin Misiagi 07:24 11:49 14:14 17:44
Zakopane Ustup 07:27 11:52 14:42 17:47
Zakopane Spyrkówka I 07:29 11:54 14:42 17:49 
Zakopane ul. Kasprowicza 07:30 11:55 14:42 17:50 
Zakopane Rówień Krupowa 07:33 11:58 14:42 17:53
Zakopane Dworzec ul.Chramcówki 07:34 11:59 14:24 17:54

 

Ceny biletów

Zakopane - Białka Tatrzańska: 6zł
Zakopane - Groń: 6zł

 

zamknij [x]Ta strona korzysta z plików cookies.
Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat cookies.