INFOLINIA 9:00 - 17:00 tel. +48 703 202 023 (1,29PLN/min)

Linia regularna Zakopane - Bukowina Tatrzańska - Leśnica

 

Rozkład jazdy 

Kierunek Bukowina Tatrzańska / Leśnica
Zakopane Dworzec ul.Chramcówki 10:30 15:30 19:20
Zakopane Aleje 3-go Maja 10:32 15:32 19:22
Zakopane ul. Kasprowicza 10:35 15:35 19:25
Zakopane Spyrkówka I 10:36 15:36 19:26
Zakopane Ustup 10:39 15:39 19:29
Poronin Misiagi 10:42 15:42 19:32
Poronin Dom Kultury 10:44 15:44 19:34
Poronin Jesionkówka 10:46 15:46 19:36
Poronin Kośle 10:47 15:47 19:37
Poronin Kośne Hamry 10:49 15:49 19:39
Poronin Stasikówka 10:51 15:51 19:41
Bukowina Tatrzańska Klin 10:55 15:55 19:45
Bukowina Tatrzańska Zwyrtlik 10:56 15:56 19:46
Bukowina Tatrzańska Wierch Olczański 10:57 15:57 19:47
Groń Janiołów Wierch 11:00 16:00 19:50
Leśnica Łosie 11:01 16:01 19:51
Groń Piekarzówka 11:02 16:02 19:52
Leśnica Górna 11:04 16:04 19:54
Leśnica Pająki 11:05 16:05 19:55
Leśnica Szkoła 11:07 16:07 19:57
Leśnica Wąsiki 11:08 16:08 19:58
Leśnica Kościół 11:09  16:09  19:59
Leśnica Gimnazjum 11:10 16:10 20:00
Groń I 11:11 16:11 20:01
Groń Szkoła 11:12 16:12  20:02
Leśnica Gronkowska I 11:13  16:13 20:03
Leśnica Gronkowska 11:14 16:14 20:04
Kierunek Zakopane
Leśnica Gronkowska 06:50  08:40 11:35 17:00
Leśnica Gronkowska I 06:52 08:08  11:37  17:02
Groń Szkoła 06:53  08:09  11:38  17:03
Groń I 06:54  08:13  11:39 17:04
Leśnica Gimnazjum 06:55 08:15 11:40 17:05
Leśnica Kościół 06:56 08:16 11:41 17:06
Leśnica Wąsiki 06:57 08:17 11:42 17:07
Leśnica Szkoła 06:58 08:19 11:43 17:08
Leśnica Pająki 07:00 08:21 11:45 17:10
Leśnica Górna 07:01 08:22 11:46 17:11
Groń Piekarzówka 07:03 08:24 11:48 17:13
Leśnica Łosie 07:04 08:26 11:49 17:14
Groń Janiołów Wierch 07:05 08:27 11:50 17:15
Bukowina Tatrzańska Wierch Olczański 07:08 08:58 11:53 17:18
Bukowina Tatrzańska Zwyrtlik 07:09 08:59 11:54 17:19
Bukowina Tatrzańska Klin 07:10 09:00 11:55 17:20
Poronin Stasikówka 07:14 09:04 11:59 17:24
Poronin Kośne Hamry 07:16 09:06 12:01 17:26
Poronin Kośle 07:18 09:08 12:03 17:28
Poronin Jesionkówka 07:19 09:09 12:04 17:29
Poronin Dom Kultury 07:21 09:11 12:06 17:31
Poronin Misiagi 07:24 09:14 12:09 17:34
Zakopane Ustup 07:27 09:17 12:12 17:37
Zakopane Spyrkówka I 07:30 09:20 12:15 17:40
Zakopane ul. Kasprowicza 07:31 09:21 12:16 17:41
Zakopane Równień Krupowa 07:32 09:22 12:17 17:42
Zakopane Dworzec ul.Chramcówki 07:34 09:24 12:19 17:44

 

Ceny biletów

Zakopane - Bukowina Tatrzańśka: 6zł
Zakopane - Leśnica: 6zł

 

zamknij [x]Ta strona korzysta z plików cookies.
Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat cookies.