INFOLINIA 9:00 - 17:00 tel. +48 703 202 023 (1,29PLN/min)

Zakopane - Kołobrzeg - nowa linia autokarowa

Rozkład jazdy

Kołobrzeg ⇒ Zakopane 15:30
Zakopane ⇒ Kołobrzeg 15:25

Numery telefonu do autokarów

Autokar nr 1. 519 075 018

Autokar nr 2. 519 075 019

 

 

Szczegółowy rozkład jazdy


Kierunek
Zakopane
  Kierunek
Kołobrzeg
15:30 Kołobrzeg d.a. 05:55
15:45 Ustronie Morskie ul. Wojska Polskiego "Marysin" 05:40
16:30 Koszalin d.a. 05:00
17:35 Szczecinek, d.a. ul. Dworcowa 03:55
18:50 Piła d.a. 02:50
20:40 Poznań d.a. 01:00
21:55 Leszno d.a 23:35
23:55 Wrocław d.a.ul. Sucha  21:45
02:00 Gliwice PKP 19:35
02:50 Katowice d.a.ul. Piotra Skargi 19:00
04:05 Kraków M.D.A. 17:45
05:10 Rabka Zdrój Zabornia 16:25
05:25 Nowy Targ d.a. 16:00
05:55 Zakopane Z.D.A.
15:25
Kierunek
Zakopane
  Kierunek
Kołobrzeg

Legenda:
a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.12
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.12 i 31.12
P - kurs pośpieszny

Cennik

szczegółowy cennik

 

 

zamknij [x]Ta strona korzysta z plików cookies.
Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat cookies.