INFORMACJA
(od 8.00 do 20.00)
Zakopane - Kraków tel. 669 060 060
Zakopane - Kołobrzeg tel. 507 930 596
Wynajem autobusów tel. 601 348 633

Zakopane - Kołobrzeg - nowa linia autokarowa

Rozkład jazdy

Kołobrzeg ⇒ Zakopane 16:40
Zakopane ⇒ Kołobrzeg 16:40

Szczegółowy rozkład jazdy


Kierunek
Zakopane
  Kierunek
Kołobrzeg
16:40 Kołobrzeg d.a. 07:05
16:55 Ustronie Morskie ul. Wojska Polskiego "Marysin" 06:50
17:40 Koszalin d.a. 06:10
18:45 Szczecinek, d.a. ul. Dworcowa 05:05
20:00 Piła d.a. 04:00
21:50 Poznań d.a. 02:10
23:05 Leszno d.a 00:45
01:05 Wrocław d.a.ul. Joanitów 22:55
03:10 Gliwice d.a. ul. Pionierów 20:45
04:00 Katowice d.a.ul. Piotra Skargi 20:10
05:15 Kraków M.D.A. 18:55
06:20 Chabówka Wiadukt 17:25
06:35 Nowy Targ d.a. 17:10
06:49   Biały Dunajec Kościół   16:56
06:56 Poronin PKP 16:49
07:05 Zakopane Z.D.A.
16:40
Kierunek
Zakopane
  Kierunek
Kołobrzeg

Legenda:
a
- nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.12
n - nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24.12 i 31.12
P - kurs pośpieszny
# - kursy wykonywane naprzemiennie z Arriva Sp. z o.o Oddział w Kołobrzegu

Cennik

szczegółowy cennik

Informacja rezerwacja

tel. 507 930 596

Prosimy pamiętać, aby stawić się w wyznaczonym w rozkładzie jazdy miejscu 15 minut przed godziną wyjazdu, pozwoli to obsłudze autokaru przygotować Państwa do podróży i wyjechać o planowanym czasie. Wyróżnieniem autokaru, którym powinni Państwo odbyć podróż jest tablica kierunkowa z oznaczeniem K2 

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty Bilet od 1zł Kupuj wcześniej, podróżuj taniej Kupując bilet przez internet na wybranych odcinkach trasy Zakopane Kołobrzeg jest możliwość skorzystania z promocji „Bilet od 1zł”. Zachęcamy do zakupu biletu online.

 

Telefony do autokarów czynne
w godzinach 17:00 - 7:00

660 311 017 Autokar Majerbus
667 629 906 Autokar Arriva

zamknij [x]Ta strona korzysta z plików cookies.
Pliki cookies są zapisywane w celach funkcjonalnych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one zapisane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat cookies.